Schoolbesturen


Deze schoolbesturen steunen POinactie:

 

Staat u nog niet in de lijst? Klik hier om een verklaring naar ons te mailen.

Om het belang van onze eisen te onderstrepen, hebben veel besturen aangegeven geen salaris in te houden op 5 oktober. Deze besturen zijn in onderstaande lijst gemarkeerd (dik- en schuingedrukt) om hen extra in het zonnetje te zetten!

De besturen die bij ons hebben aangegeven om op de stakingsdag van 12 december salaris door te betalen, zijn gemarkeerd met een ( * ) voor de bestuursnaam.

Omdat wij erg trots zijn op de besturen die doorbetalen, hebben wij een trailer gemaakt. Bekijk ‘Superhelden’ hier.

Friesland

Arlanta – Dongeradeel 
BMS (Bisschop Möller Stichting) – Leeuwarden 
Gearhing – Sudwest-Fryslan 
Holding Ambion-Primus-De Basis – Heerenveen 
Koninklijke Kentalis – Sint-Michielsgestel (NB)
Onderwijsggroep Fier – Leeuwarderadeel 
OPO Furore  – Smallingerland
Palludara – Sudwest-Fryslan
PCBO Dantumadeel – Dongeradeel
PCBO Leeuwarden – Leeuwarden
PCBO Smallingerland – Smallingerland 
Proloog – Leeuwarden
RENN4 – Groningen
ROOBOL – Achtkarspelen
SO Fryslân – Smallingerland
Stichting Comprix – Weststellingwerf
*Stichting De Tjongerwerven CPO – Ooststellingwerf
Stichting Noventa – Achtkarspelen
Stichting OBH – Harlingen
Stichting Odyssee – Sudwest-Fryslan
Stichting Radius – Franekeradeel 
Stichting Vrije Scholen Athena – Deventer (OV)
VCBO Kollumerland – Kollumerland ca

Groningen

Baasis – Tynaarlo (DR)
OOG (O2G2)- Groningen 

Openbaar Onderwijs Scholengroep Vlagtwedde (O2SV) – Sellingen
OPOS – Slochteren
OPRON – Veendam 
KOC – Groningen 
Koninklijke Kentalis – Sint-Michielsgestel (NB)
Lauwers en Eems – Eemsmond
Penta Primair – Grootegast 
RENN4 – Groningen
Scholengroep Perspectief – Stadskanaal 
SCPO Noordkwartier – Delfzijl
SOOOG  – Oldambt
Stichting Marenland – Loppersum
Stichting Primenius – Pekela
Stichting Vrije Scholen Athena – Deventer (OV)
VCOG – Groningen 
VCO Midden en Oost Groningen – Pekela
VCPO Noord-Groningen – Winsum
Westerwijs – Marum 

Drenthe

Baasis – Tynaarlo 
Bijeen – Hoogeveen
COG Drenthe – Assen 
Kits Primair – Midden Drenthe
Koninklijke Kentalis – Sint-Michielsgestel (NB)
Montessorischool Hoogeveen – Hoogeveen
Openbaar Onderwijs Emmen – Emmen
OPO Borger-Odoorn – Borger-Odoorn
OPO Noordenveld – Noordenveld
PCBOMeppel – Meppel
Penta Primair – Grootegast (GR) 
Plateau – Assen 
PricoH – Hoogeveen
PrimAH – AA en Hunze
RENN4 – Groningen
Stichting Conod – Borger-Odoorn 
Stichting Primenius – Pekela (GR)
Stichting Promes – Meppel
Stichting Vrije Scholen Athena – Deventer (OV)
Stichting Wolderwijs – de Wolden
Talent Westerveld – Westerveld
VCPOZD- Meppel (Zuidwest Drenthe)
Vereniging Protestants Christelijk Bao te Hollandscheveld – Hoogeveen
Viviani – Emmen
VPCO EN3 – Hoogeveen

Overijssel

Arcade – Hardenberg
CBS de Fontein Lutten – Hardenberg
CNS de Driester – Zwartewaterland
Consent – Enschede
De Mare – Raalte
Deventer Leerschool – Deventer
Dr. Schaepmanstichting – Hengelo 
Florion – Zwolle
Keender – Haaksbergen 
Koninklijke Kentalis – Sint-Michielsgestel (NB)
Marcant-BSV – Borne
Mijn Plein – Raalte
OPOA – Almelo
OPO Hof van Twente – Hof van Twente
PCO Accrete – Zwartewaterland
PCO Nieuwleusen – Dalfsen
PCO Noord Twente – Almelo
PCPO Chrono Scholen – Hardenberg
PCPO Rijssen – Rijssen-Holten
SCPO Vechtdal – Ommen
SIMON – Midden en Oost Nederland
KOE – Enschede
Quo Vadis – Deventer
SKOLO – Losser
SKOT – Borne
Stichting Aquila – Ommen
Stichting ‘Ieder kind telt’ – Hellendoorn
Stichting Komt (St Kath Onderwijs Midden-Twente) – Borne
Stichting Konot  – Oldenzaal
Stichting OOZ – Zwolle
Stichting Op Kop – Steenwijkerland
Stichting OPOD – Deventer
St Orthopedagogisch Inst Deventer e.o. (Panta-Rhei) – Deventer
Stichting PC (V)SO Kampen e.o. – Kampen
Stichting ROOS – Rijssen-Holten
Stichting Samenwerkingsschool Rivierenwijk – Deventer
Stichting Scholengroep Primato – Hengelo
Stichting Vrije Scholen Athena – Deventer
TOF Onderwijs – Tubbergen
VCNS Staphorst – Staphorst
VCO Enschede – Enschede
Vereniging Nieuwe Baarnsche School – Baarn
Vivente groep – Zwolle
VPCO Hasselt – Zwartewaterland

Flevoland

Almere Speciaal – Almere
ASG – Almere
Codenz – Dronten
SBO Eduvier – Lelystad
SBO De Driemaster – Dronten
SCPO – Lelystad
SCPO-NOP – Noordoostpolder
SIBZ – Zeewolde
SKO Flevoland en Veluwe – Lelystad
SKOZ – Zeewolde
Spil Basisscholen – Dronten
Stichting Aves – Noordoostpolder
Stichting Prisma – Almere
Stichting SchOOL – Lelystad

Gelderland

*Accent – Aalten
Archipel Primair – Zutphen
Basisburen – Buren
Batavorum – Overbetuwe
CBS de Hoeksteen (VCS te Well) – Maasdriel
CNS – Ede
Conexus – Nijmegen
CPOB – Tiel
DeBasisFluvius – Arnhem
De Onderwijsspecialisten – Arnhem
IJsselgraaf – Bronckhorst
Kans en Kleur – Wijchen

Koninklijke Kentalis – Sint-Michielsgestel (NB)
KSBAO de Plakkenberg Silvolde – Oude IJsselstreek
Leerplein055 – Apeldoorn
O2A5 – Giessenlanden (ZH)
OPO-R – Tiel 

Paraat Scholen: Lima en Reflexis – Oude IJsselstreek
Paulusschool Giesbeek – Zevenaar

PCBO Apeldoorn – Apeldoorn
PCBO Oldebroek Timotheusschool – Oldebroek
PCBO-Rheden – Rheden
PCO Gelderse Vallei – Barneveld
PPO De Link – Rhenen (UT)
ProCon  – Epe
Proles/Abol – Duiven
Proominent- Ede
SBO Sam – Doetinchem
Scholengroep Veluwezoom – Rheden
SCO R’ijssel – Duiven-Groessen-Loo-Westervoort
SEBII Ebs de Rank – Arnhem
SHS Voorthuizen – Barneveld
SIMON – Midden en Oost Nederland
SPO Condor – Berg en Dal
SPO de Liemers – Zevenaar
SPO de Linge – Lingewaard
SPOG – Berg en Dal
SPOM Maas en Waal – Druten
SKO Flevoland en Veluwe – Lelystad (FL)
SKO St. Willibrordus – Overbetuwe
SKOVV – Ede
SKPCPO DELTA – Arnhem
Stichting Atos  – Lingewaard
Stichting Cambium – Hattem
Stichting Essentius – Oude IJsselstreek
Stichting Fluvium – Geldermalsen
Stichting Hervormde Scholen “De Drieslag” – Barneveld
Stichting Jenaplan Epe e.o. – Epe
Stichting Oeverwal – Beuningen
Stichting OPONOA – Berkelland
Stichting Primair Onderwijs Achterhoek: SPO8 – Doetinchem
*Stichting PROO Veluwe – Harderwijk
Stichting Rijdende School – Geldermalsen
Stichting Signum – Den Bosch (NB)
*Stichting Sint Josephscholen – Nijmegen
Stichting Trivium – Overbetuwe
Stichting Vrije Scholen Athena – Deventer (OV)
Stisamo – Overbetuwe
STROOMM – Maasdriel
Trinamiek – IJsselstein (UT)
Veluwse Onderwijsgroep – Apeldoorn
VCO Harderwijk-Hierden – Harderwijk
VCO Vorden – Bronckhorst
VPCO De Viermaster – Ederveen
VPCPO de Akker – Oldebroek
VSISGG Meidoornschool – Oldebroek
Wilhelminaschool – Doetinchem

Utrecht

Auro –  De Ronde Venen
Bestuur Comeniusschool – Zeist
CBO Zeist – Zeist
CPOV – Veenendaal
CBS Oud Zandbergen – Zeist
Cordeo – Leusden
De Vuurvogel Driebergen – Utrechtse Heuvelrug
De Groeiling – Gouda
Eem-Vallei Educatief – Amersfoort
Fluenta –  Nieuwegein
Het Sticht – Zeist
Kalisto – Woerden
Kathedrale Koorschool Utrecht (NIKK) – Utrecht
Koninklijke Kentalis – Sint-Michielsgestel (NB)
KPO Sint Antonius – De Ronde Venen
KS Fectio – Houten
KSU – Utrecht
Meerkring – Amersfoort
Monton- Amersfoort
O2A5 – Giessenlanden (ZH)
Openbaar Onderwijs Houten (OOH) – Houten
PCBO Amersfoort – Leusden
PCOU – Utrecht
PCPO Groene Hart – Woerden

PCPO TriVia – Zederik (ZH)
PPO De Link – Rhenen
ROBIJN – Nieuwegein
Scholenstichting Pastoor Ariëns – Stichtse Vecht
SIMON – Midden en Oost Nederland
SPO – Utrecht
Stichting Delta De Bilt – de Bilt
*Stichting Het Zonnewiel – De Bilt
Stichting Islamitisch Onderwijs Utrecht: SIOU – Utrecht
Stichting Lerend Leven – Utrechtse Heuvelrug
Stichting Montessori Onderwijs Houten – Houten
Stichting Proceon – Hilversum (NH)
Stichting SO – Amersfoort
Stichting ‘van der Huchtscholen’ – Soest
Stichting voor KPOA e.o. – Amersfoort
Stichting Werkplaats Kindergemeenschap – De Bilt
Talent Primair – Huizen (NH)
Trinamiek – IJsselstein
VCO Instituut Coolsma – Utrechtse Heuvelrug
VDMA – Utrecht
Ver. van Scholen met de Bijbel ‘Dr G. van Goor’ – Bunschoten

VPCPO Vechtstreek en Venen – Stichtse Vecht
Vereniging Jenaplan Stichtsevecht – Stichtsevecht
Voila – Leusden
VPCO de Oorsprong – Utrechtse Heuvelrug
VPCO Rhenen – Rhenen
VVGO – Bunschoten
Wereldkidz – Zeist

Noord-Holland

Allure – Medemblik
ABBG ‘t Gooi – Gooise Meren
ABSA – Amsterdam
Agora – Zaanstreek
Amos – Amsterdam
AMS – Amsterdam

Amstelwijs – Amstelveen
ASKO – Amsterdam
As Siddieq – Amsterdam
ASVO – Amsterdam

Atrium – Langedijk
AWBR – Amsterdam

Basisschool De Werf – Zaanstad
Basisschool Icarus – Heemstede
Bijzonderwijs – Amsterdam
33 besturen aangesloten bij het BBO – Amsterdam (klik hier)
Cheider – Amsterdam

Comenius – Den Helder
CPOW – Purmerend
CSV Amsterdam Zuid – Amsterdam
De Buitenveldertse Montessorischool – Amsterdam
De Wiltzangh – Amsterdam

De Wissel Hoorn – Hoorn
El Amal – Amsterdam
El Amien – Amsterdam

Esprit – Amsterdam
Fedra – Beverwijk
Flore – Heerhogowaard
Geert Groote School – Amsterdam
Hindoe Onderwijs Amsterdam – Amsterdam (ZH)

ICBO – Uithoorn
Innoord – Amsterdam
IQRA – Amsterdam

ISOB – Castricum
Koninklijke Kentalis – Sint-Michielsgestel (NB)
KBA NW West – Amstelveen
KOLOM – Amsterdam

Kopwerk – Den Helder
MeerPrimair – Haarlemmermeer
Meerwerf – Den Helder
Montessorischool Landsmeer (Espritscholen) – Amsterdam
Montessori Vereniging Haarlemmermeer – Haarlemmermeer
MOP – Purmerend
Onderwijsgroep Amstelland – Amstelveen
OOadA – Amsterdam

Openbaar Onderwijs Present – Stede Broec
Openluchtscholen – Amsterdam
OPO IJmond – Velsen
OPSO en SPOOR – Purmerend
ORION – Amsterdam

PI-school Professor Waterink – Amstelveen
Peetersschool – Amsterdam

Ronduit Onderwijs – Alkmaar
SaKS – Alkmaar
Salomo Zuid-Kennemerland – Haarlem
Sarkon – Den Helder
SEIN – Haarlemmermeer
Sirius – Amsterdam
SKO de Kwakel – Uithoorn
SKO De Streek – Stede Broec
SKOV – Edam/Volendam
SKO West-Friesland – Medemblik
SOPOH – Haarlemmermeer
Spaarnesant – Haarlem
STABO Hoorn – Hoorn
STAIJ – Amsterdam
Stichting Atlant – Velsen
Stichting De Blauwe Loper – Heerhugowaard
*Stichting De Eigen Wijs – Wormerland

Stichting ´De Nieuwe Kring´ – Diemen
Stichting Elan – Hilversum
Stichting Flore – Heerhugowaard
Stichting Jong Leren – Heemstede
Stichting KBO Haarlem-Schoten – Haarlem
Stichting OOP – Diemen
*Stichting PENTA – Hoorn
Stichting Proceon – Hilversum
Stichting RK Onderwijs Huizen – Huizen
Stichting RK Onderwijs Naarden – Gooise Meren
Stichting Samenwerkingsscholen Kop van NH – Schagen
Stichting Schooltij – Texel
Stichting Sint Bavo – Haarlem
Stichting Tabijn – Heemskerk
Stichting Talent – Hoorn
Stichting Viertaal – Amsterdam
Stichting Vrije Scholen Ithaka – Haarlem
STOPOZ – Bloemendaal
Stichting Westelijke Tuinsteden – Amsterdam

Surplus – Schagen
SWS (Samenwerkingsscholen) – Den Helder
SWTO – Amsterdam
Talent Primair – Huizen
VCBO Instituut Schreuder – Amsterdam
Willemspark – Amsterdam
ZaanPrimair – Zaanstad

Zuid-Holland

Acis – Binnenmaas
Aloysius Stichting – Noord en Zuid-Holland, Limburg, Gelderland
CBS Joris de Witte – Oegstgeest
De Groeiling – Gouda (UT)
De Haagse Scholen – Den Haag
Dordtse Schoolvereniging – Dordrecht
GPOWN – Alphen aan den Rijn
Haagsche Schoolvereeniging – Den Haag
Herman Broerenstichting – Delft
ISNO Yunus Emre Den Haag – Den Haag
Jenaplanschool Gorkum – Gorinchem

Kind en Onderwijs – Rotterdam
Koninklijke Kentalis – Sint-Michielsgestel (NB)
Laurentius Stichting – Delft
Leo Kanner Onderwijsgroep – Leiderdorp

Lucas Onderwijs – Den Haag
MZH – Alphen aan den Rijn
O2A5 – Giessenlanden
Obodb – Noordwijk
OBSG Leiderdorp – Leiderdorp
Octant – Pijnacker/Nootdorp
Onderwijsgroep PRIMOvpr – Voorne-Putten en regio
OPO –  Albrandswaard
OPOD – Dordrecht
OPOO – Oegstgeest
OPOPS – Papendrecht
OPOZ – Zoetermeer
*OZHW Onderwijsgroep Zuid-Hollandse Waarden – Barendrecht
Panta Rhei – Leidschendam-Voorburg
PCBO Rijnsburg – Katwijk
PCPO – Barendrecht-Ridderkerk
PCPO De Vier Windstreken – Gouda
PCPO TriVia – Zederik
PCPO Westland  – Westland
PCSV – Voorschoten

PIT-ko- Zwijndrecht
Prokind Scholengroep – Nissewaard
PROO – Leiden
Responz – Den Haag
*RVKO – Rotterdam
Samenwerkende Vrije Scholen Zuid-Holland – Rotterdam
Samenwerkingsscholen VPR – Nissewaard
Samenwerkingsverband Kindkracht – Voorne-Putten, Maassluis en Rozenburg
Scholengroep Holland (SGH) – Zuidplas (Nieuwerkerk aan den IJssel)
SCO Delft – Delft

SCOH – Den Haag
SCOL – Leiden
SCOPE Scholengroep – Alphen aan den Rijn
SIKO – Schiedam
SIMON – Midden en Oost Nederland
SIPOR – Rotterdam
SKOBA St. Katholiek Onderwijs Bernardus Alfrink – Dordrecht
Sophia Stichting/PCPO  – Voorhout
SOPORA/SKBA/Morgenwijzer – Alphen aan den Rijn
SOOW – Westland

SPCOHS – Rotterdam
SPON – Papendrecht
SPO WIJ de Venen – Alphen aan de Rijn
SSBA – Kaag en Braassem
*Stichting BOOR – Rotterdam
Stichting Floréo – Maassluis
Stichting H3O – Dordrecht
Stichting Hindoe Onderwijs Nederland – Den Haag
Stichting Horizon – Rotterdam
Stichting Katholiek Onderwijs Pijnacker (SKOP) – Pijnacker
Stichting Librijn – Rijswijk en Delft
Stichting LOGOS – Leerdam (vervolg)
Stichting OPOGO – Goeree-Overflakkee
Stichting OVO – Gorinchem
Stichting PCBO – Rotterdam
Stichting PCPO – Capelle aan den IJssel en Krimpen aan den IJssel
Stichting Primo Schiedam – Vlaardingen
Stichting Samenwerkingsscholen Voorne-Putten – Abbenbroek
Stichting UN1EK onderwijs – Vlaardingen
Stichting Van Brienenoordschool – Rotterdam

Stichting Vrije Scholen Ithaka – Haarlem (NH)
Stichting Wijzer in Onderwijs – Vlaardingen
Stichting Yulius – Dordrecht
Unicoz onderwijsgroep – Zoetermeer
VCO De Kring – Voorne-Putten, Maassluis en Rozenburg
VCOPS (VCNOP + VCOS) – Sliedrecht/Papendrecht
VCPO Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs – Nissewaard
Vereniging Montessorischool Waalsdorp – Den Haag
VPCBO Albrandswaard – Albrandswaard
Vrije Scholen ZW Nederland – Den Haag
WSKO – Westland

Zeeland

ABS Middelburg – Middelburg
Archipel Scholen – Vlissingen
Bestuur Montessorischool de Kraal – Tholen
Facetscholen – Goes
Lowys Porquinstichting – Bergen Op Zoom (NB)
Nobego  – Goes
Obase – Schouwen-Duiveland
OcTHO – Tholen
OG Perspecto – Terneuzen
Prisma – Goes
Probaz – Terneuzen
Radar – Schouwen-Duivenland
Stichting de Korre – Goes
Stichting Omnischolen – Goes
Stichting OPOGO – Goeree-Overflakkee
Stichting Respont – Vlissingen
Stichting SOM – Bergen op Zoom (NB)
SKO Hulst – Hulst
VBCO Bruinisse – Schouwen-Duiveland
VCPO Tholen – Tholen
Vlissingse Schoolvereniging – Vlissingen
VSZ Middelburg – Middelburg

Noord-Brabant

ABBO – Bergen op Zoom
ATO-Scholenkring – Den Bosch
Bestuur Basisschool De Meent – Waalre
Bestuur Mytylschool – Roosendaal
Biezonderwijs – Tilburg
BOOG – Goirle
Borgesiusstichting – Halderberge
De Eenbes – Geldrop-Mierlo
Delta Onderwijs – Oosterhout
GOO voor opvang en onderwijs – Gemert-Bakel
Het Driespan – Etten-Leur
Het Groene Lint – Breda
Initia – Dongen
INOS – Breda
Jan Ligthartgroep – Tilburg
Jenaplanschool De Pandelaar – Gemert-Bakel

JPAA (Jenaplanschool Antonius Abt) – Den Bosch
Koninklijke Kentalis – Sint-Michielsgestel (NB)
KPO Roosendaal – Roosendaal
Lowys Porquinstichting – Bergen Op Zoom
Markant Onderwijs – Breda

Mozon – Weert (LB)
Onderwijsstichting Kempenkind – Eersel
Optimus – Cuijk
PCO Boxmeer (De Peppel) – Boxmeer
PCPO – Midden Brabant
PlatOO – Helmond
PRODAS – Asten
QliQ Primair Onderwijs – Helmond
Salto – Eindhoven

SIPO – Breda
SIMON – Midden en Oost Nederland
SKBO – Oss
Skipos – Sint-Michielsgestel
SKO Breukelen – Boxtel
SKO Ginneken – Breda

SKOH – Haaren
SKOPOS – Meierijstad
SKOR (Rijsbergen) – Zundert
SKOSO – Meierijstad
SKOV Stichting Katholiek Onderwijs Vierlingsbeek – Boxmeer
SKOzoK – Veldhoven
SKPO – Eindhoven
Skpoel-LeerSaam-PCO – Etten Leur
SKPO Novum – Bernheze
SOOLVA (St. Openb.  Onderw.  Land van Altena) – Werkendam
SPO Peelraam – Sint Anthonis
SPOZ – Zundert
Stichting ABBO – Bergen op Zoom
Stichting Best Onderwijs – Best
Stichting BOOM – Oisterwijk
Stichting BRAVOO – Waalwijk
Stichting De Oude Vrijheid – Hilvarenbeek
Stichting De Waarden – Moerdijk
Stichting Filios Scholengroep – Oss

Stichting HUB – Den Bosch
Stichting Leerrijk! – Waalwijk
Stichting Leijestroom – Vught
Stichting Nutsscholen – Breda
*Stichting Nuwelijn – Gilze en Rijen
Stichting OBO – West-Brabant
Stichting OBS – Helmond
Stichting OOG – Meierijstad
Stichting Opmaat – Tilburg
Stichting Pallas – Uden
Stichting Scala – Heusden
Stichting Scholen Parochie Heilige Bernadette – Helmond
Stichting Signum – Den Bosch
Stichting Sint Christoffel – Boxtel
Stichting SOM – Bergen op Zoom

Stichting Signum – Den Bosch
Stichting Uniek – Geertruidenberg
Stichting Willem van Oranje – Waalwijk
Stroomm – Maasdriel (GL)
Tangent – Tilburg
VCNS d’Uylenborg – Woudrichem
VitusZuid – Eindhoven

VPCO De Stroming – Werkendam
Vrije School De Regenboog – Eindhoven
Xpect Primair – Tilburg

Limburg

AKKOORD-PO – Venlo
Bestuur Herman Broerenschool – Roermond

Dynamiek Scholengroep – Horst
Eduquaat – Weert
Innovo – Heerlen
Kerobei – Venlo
Kindante – Sittard-Geleen
Kom Leren – Maastricht
Lijn83 –  Bergen, Gennep en Mook/Middelaar
Meerderweert – Weert
MosaLira- Maastricht
Movare – Kerkrade
Mozon – Weert
Obs Mesch – Eijsden-Margraten
Prisma-SPO – Peel en Maas
SKO Maasdal  – Maasgouw
SPO – Venray
*SPOLT – Leudal
Stichting Adelante Onderwijs – Valkenburg aan de Geul
Stichting SMART (ElHabib) – Maastricht
Stichting Swalm en Roer – Roermond
Stichting Triade – Sittard-Geleen
Vereniging Suringar – Maastricht
VitusZuid – Eindhoven (NB)

Onderwijsgerelateerde Organisaties

Lokaal FNV Salland – Raalte (OV)
Prisma Drenthe – AA en Hunze (DR)
Samenwerkingsverband Sine Limite – Deventer (OV)
Siméa – Utrecht (UT)
Stichting Onderstroom – Den Helder (NH)
Stichting PAS
– Arnhem (GL)
Stichting van het Onderwijs (NOG) – Den Haag (ZH)
SWV Kindkracht – Voorne Putten en Rozenburg (ZH)
Verus (Vereniging voor Katholiek en Christelijk Onderwijs) – Woerden (UT)
WSK Kleuteronderwijs – Bergeijk – (NB)