Schoolbesturen


Deze schoolbesturen steunen POinactie:

 

Besturen die hun steun via hun website en/of d.m.v. een brief of mail aan medewerkers hebben betuigd, hebben een link naar die steunbetuiging. Klik hier om een dergelijke verklaring naar ons te mailen.

Om het belang van onze eisen te onderstrepen, hebben veel besturen aangegeven geen salaris in te houden op 5 oktober. Deze besturen zijn in onderstaande lijst gemarkeerd (dik- en schuingedrukt) om hen extra in het zonnetje te zetten!

Omdat wij erg trots zijn op de besturen die doorbetalen, hebben wij een trailer gemaakt. Bekijk ‘Superhelden’ hier.

Friesland

Arlanta – Dongeradeel (5-10)
BMS (Bisschop Möller Stichting) – Leeuwarden (5-10)
Gearhing – Sudwest-Fryslan (5-10)
Holding Ambion-Primus-De Basis – Heerenveen (5-10)
Koninklijke KentalisSint-Michielsgestel (NB)
Onderwijsggroep Fier – Leeuwarderadeel (5-10)
OPO Furore  – Smallingerland
Palludara – Sudwest-Fryslan
PCBO Dantumadeel – Dongeradeel
PCBO Leeuwarden – Leeuwarden
PCBO Smallingerland – Smallingerland (5-10)
Proloog – Leeuwarden
RENN4 – Groningen
ROOBOL – Achtkarspelen
SO Fryslân – Smallingerland
Stichting Comprix – Weststellingwerf
Stichting Noventa – Achtkarspelen
Stichting OBH – Harlingen
Stichting Odyssee – Sudwest-Fryslan
Stichting Radius – Franekeradeel (5-10)
Stichting Vrije Scholen AthenaDeventer (OV)
VCBO Kollumerland – Kollumerland ca

Groningen

Baasis – Tynaarlo (DR) (5-10)
OOG (O2G2)- Groningen (5-10)

Openbaar Onderwijs Scholengroep Vlagtwedde (O2SV) – Sellingen
OPOS – Slochteren
OPRON – Veendam (5-10)
KOC – Groningen (5-10)
Koninklijke KentalisSint-Michielsgestel (NB)
Lauwers en Eems – Eemsmond
Penta Primair – Grootegast (5-10)
RENN4 – Groningen
Scholengroep Perspectief – Stadskanaal (5-10)
SCPO Noordkwartier – Delfzijl
SOOOG  – Oldambt
Stichting Marenland – Loppersum
Stichting Primenius – Pekela (vervolg 1) (vervolg 2)
Stichting Vrije Scholen Athena Deventer (OV)
VCOG – Groningen (5-10)
VCO Midden en Oost Groningen – Pekela
VCPO Noord-Groningen – Winsum
Westerwijs – Marum (5-10)

Drenthe

Baasis – Tynaarlo (5-10)
Bijeen – Hoogeveen
COG Drenthe
– Assen (5-10)
Kits Primair – Midden Drenthe
Koninklijke KentalisSint-Michielsgestel (NB)
Montessorischool Hoogeveen – Hoogeveen
Openbaar Onderwijs Emmen – Emmen
OPO Borger-Odoorn – Borger-Odoorn
OPO Noordenveld – Noordenveld
PCBOMeppel – Meppel
Penta Primair – Grootegast (GR) (5-10)
Plateau – Assen (5-10)
PricoH – Hoogeveen
PrimAH – AA en Hunze
RENN4 – Groningen
Stichting Conod – Borger-Odoorn (5-10)
Stichting Primenius – Pekela (GR) (vervolg 1) (vervolg 2)
Stichting Promes – Meppel
Stichting Vrije Scholen Athena Deventer (OV)
Stichting Wolderwijs – de Wolden
Talent Westerveld – Westerveld
VCPOZD- Meppel (Zuidwest Drenthe)
Vereniging Protestants Christelijk Bao te Hollandscheveld – Hoogeveen
Viviani – Emmen (vervolg)
VPCO EN3 – Hoogeveen

Overijssel

Arcade – Hardenberg
CBS de Fontein Lutten – Hardenberg
CNS de Driester – Zwartewaterland
Consent – Enschede
De Mare – Raalte
Deventer Leerschool – Deventer
Dr. Schaepmanstichting – Hengelo (5-10)
Florion – Zwolle
KeenderHaaksbergen (5-10)
Koninklijke KentalisSint-Michielsgestel (NB)
Marcant-BSV – Borne
Mijn Plein – Raalte (5-10)
OPOA – Almelo
OPO Hof van Twente – Hof van Twente (5-10)
PCO Accrete – Zwartewaterland (5-10)
PCO Nieuwleusen – Dalfsen
PCO Noord Twente – Almelo (5-10)
PCPO Chrono Scholen – Hardenberg
PCPO Rijssen – Rijssen-Holten
SCPO Vechtdal – Ommen
SIMON – Midden en Oost Nederland
KOE – Enschede (5-10)
Quo Vadis – Deventer (5-10)
SKOLO – Losser
SKOT – Borne (5-10)
Stichting Aquila – Ommen
Stichting ‘Ieder kind telt’ – Hellendoorn (5-10)
Stichting Komt (St Kath Onderwijs Midden-Twente) – Borne (5-10)
Stichting Konot  – Oldenzaal
Stichting OOZ – Zwolle (5-10)
Stichting Op Kop – Steenwijkerland (5-10)
Stichting OPOD – Deventer
St Orthopedagogisch Inst Deventer e.o. (Panta-Rhei) – Deventer (5-10)
Stichting PC (V)SO Kampen e.o. – Kampen
Stichting ROOS – Rijssen-Holten (5-10)
Stichting Samenwerkingsschool Rivierenwijk – Deventer
Stichting Scholengroep Primato – Hengelo
Stichting Vrije Scholen AthenaDeventer
TOF Onderwijs – Tubbergen
VCNS Staphorst – Staphorst
VCO Enschede – Enschede
Vereniging Nieuwe Baarnsche School – Baarn
Vivente groep – Zwolle
VPCO Hasselt – Zwartewaterland (5-10)

Flevoland

Almere Speciaal – Almere
ASG
– Almere (vervolg)
Codenz – Dronten (5-10)
SBO Eduvier – Lelystad (5-10)
SBO De Driemaster – Dronten (5-10)
SCPO – Lelystad
SCPONOP – Noordoostpolder
SIBZ – Zeewolde
SKO Flevoland en Veluwe – Lelystad (5-10)
SKOZ – Zeewolde
Spil Basisscholen – Dronten
Stichting Aves – Noordoostpolder (5-10 en vervolg)
Stichting Prisma – Almere
Stichting SchOOL – Lelystad

Gelderland

Accent – Aalten (5-10)
Archipel Primair – Zutphen
Basisburen – Buren (5-10)
Batavorum – Overbetuwe (5-10)
CBS de Hoeksteen (VCS te Well) – Maasdriel
CNS – Ede (05-10)
Conexus – Nijmegen (5-10)
CPOB – Tiel (5-10)
DeBasisFluvius – Arnhem (vervolg en 5-10)
De Onderwijsspecialisten – Arnhem
IJsselgraaf – Bronckhorst (5-10)
Kans en Kleur – Wijchen

Koninklijke KentalisSint-Michielsgestel (NB)
KSBAO de Plakkenberg Silvolde – Oude IJsselstreek
Leerplein055 – Apeldoorn (5-10 en vervolg)
O2A5 – Giessenlanden (ZH) (vervolg) (5-10)
OPORTiel 

Paraat Scholen: Lima en Reflexis – Oude IJsselstreek (Vervolg) (5-10)
Paulusschool Giesbeek – Zevenaar

PCBO Apeldoorn – Apeldoorn (5-10)
PCBO Oldebroek Timotheusschool – Oldebroek (vervolg)
PCBO-Rheden – Rheden
PCO Gelderse Vallei – Barneveld
PPO De Link – Rhenen (UT) (5-10)
ProCon  – Epe (5-10)
Proles/Abol – Duiven
Proominent– Ede (5-10)
SBO Sam – Doetinchem
Scholengroep Veluwezoom – Rheden
SCO R’ijssel – Duiven-Groessen-Loo-Westervoort
SEBII Ebs de Rank – Arnhem (vervolg)
SHS Voorthuizen – Barneveld
SIMON – Midden en Oost Nederland
SPO Condor – Berg en Dal
SPO de Liemers – Zevenaar
SPO de Linge – Lingewaard (5-10)
SPOG – Berg en Dal (5-10 en vervolg)
SPOM Maas en Waal – Druten
SKO Flevoland en Veluwe – Lelystad (FL)
SKO St. Willibrordus – Overbetuwe (5-10)
SKOVV – Ede (5-10)
SKPCPO DELTAArnhem (5-10)
Stichting Atos  – Lingewaard
Stichting Cambium – Hattem
Stichting Essentius – Oude IJsselstreek (05-10)
Stichting Fluvium – Geldermalsen
Stichting Hervormde Scholen “De Drieslag” – Barneveld (vervolg)
Stichting Jenaplan Epe e.o. – Epe
Stichting Oeverwal – Beuningen
Stichting OPONOA – Berkelland
Stichting Primair Onderwijs Achterhoek: SPO8 – Doetinchem
Stichting PROO Veluwe – Harderwijk
Stichting Rijdende School – Geldermalsen
Stichting Signum – Den Bosch (NB) (5-10)
Stichting Sint Josephscholen – Nijmegen
Stichting Trivium – Overbetuwe (5-10 en vervolg)
Stichting Vrije Scholen AthenaDeventer (OV)
Stisamo – Overbetuwe (5-10)
STROOMM – Maasdriel (5-10)
Trinamiek – IJsselstein (UT) (5-10)
Veluwse Onderwijsgroep – Apeldoorn (5-10)
VCO Harderwijk-Hierden – Harderwijk
VCO Vorden – Bronckhorst
VPCO De Viermaster – Ederveen
VPCPO de Akker – Oldebroek  (vervolg)
VSISGG Meidoornschool – Oldebroek
Wilhelminaschool – Doetinchem

Utrecht

Auro –  De Ronde Venen
Bestuur Comeniusschool – Zeist
CBO Zeist – Zeist
CPOV – Veenendaal (5-10)
CBS Oud Zandbergen – Zeist (5-10 en vervolg)
Cordeo – Leusden
De Vuurvogel Driebergen – Utrechtse Heuvelrug
De Groeiling – Gouda (5-10)
Eem-Vallei Educatief – Amersfoort
Fluenta –  Nieuwegein (5-10)
Het Sticht – Zeist
Kalisto – Woerden (5-10)
Kathedrale Koorschool Utrecht (NIKK) – Utrecht (5-10)
Koninklijke KentalisSint-Michielsgestel (NB)
KPO Sint Antonius – De Ronde Venen
KS Fectio – Houten (5-10)
KSU – Utrecht (5-10)
Meerkring – Amersfoort (5-10)
Monton– Amersfoort (5-10)
O2A5 – Giessenlanden (ZH) (vervolg) (5-10)
Openbaar Onderwijs Houten (OOH) – Houten (5-10)
PCBO Amersfoort – Leusden (5-10)
PCOU – Utrecht
PCPO Groene Hart – Woerden (5-10)

PCPO TriVia – Zederik (ZH) (5-10)
PPO De Link – Rhenen (5-10)
ROBIJN – Nieuwegein
Scholenstichting Pastoor Ariëns – Stichtse Vecht (5-10)
SIMON – Midden en Oost Nederland
SPO – Utrecht (5-10)
Stichting Delta De Bilt – de Bilt
Stichting Islamitisch Onderwijs Utrecht: SIOU – Utrecht
Stichting Lerend Leven – Utrechtse Heuvelrug
Stichting Montessori Onderwijs Houten – Houten
Stichting Proceon – Hilversum (NH) (5-10)
Stichting SO – Amersfoort
Stichting ‘van der Huchtscholen’ – Soest (5-10)
Stichting voor KPOA e.o. – Amersfoort
Stichting Werkplaats Kindergemeenschap – De Bilt (5-10)
Talent Primair – Huizen (NH)
Trinamiek – IJsselstein (5-10)
VCO Instituut Coolsma – Utrechtse Heuvelrug (5-10)
VDMA – Utrecht (5-10)
Ver. van Scholen met de Bijbel ‘Dr G. van Goor’ – Bunschoten

VPCPO Vechtstreek en Venen – Stichtse Vecht (5-10)
Vereniging Jenaplan Stichtsevecht – Stichtsevecht
Voila – Leusden (5-10)
VPCO de Oorsprong – Utrechtse Heuvelrug (5-10)
VPCO Rhenen – Rhenen
VVGO – Bunschoten
Wereldkidz – Zeist

Noord-Holland

Allure – Medemblik
ABBG ‘t Gooi – Gooise Meren
ABSA – Amsterdam (5-10)
Agora
– Zaanstreek (vervolg en 5-10)
Amos – Amsterdam (5-10)
AMS – Amsterdam

Amstelwijs – Amstelveen (5-10)
ASKO – Amsterdam (5-10)
As Siddieq – Amsterdam
ASVO – Amsterdam

Atrium – Langedijk (5-10)
AWBR – Amsterdam

Basisschool De Werf – Zaanstad
Basisschool Icarus – Heemstede
Bijzonderwijs – Amsterdam
33 besturen aangesloten bij het BBO – Amsterdam (klik hier)
Cheider – Amsterdam

Comenius – Den Helder (5-10)
CPOW – Purmerend (5-10)
CSV Amsterdam Zuid – Amsterdam
De Buitenveldertse Montessorischool – Amsterdam
De Wiltzangh – Amsterdam

De Wissel Hoorn – Hoorn (5-10)
El Amal – Amsterdam
El Amien – Amsterdam

Esprit – Amsterdam (5-10)
Fedra – Beverwijk (5-10 vervolg1, vv2 en vv3)
Flore – Heerhogowaard (5-10)
Geert Groote School – Amsterdam
Hindoe Onderwijs Amsterdam – Amsterdam (ZH)

ICBO – Uithoorn (5-10)
Innoord – Amsterdam (5-10)
IQRA – Amsterdam

ISOB – Castricum (5-10)
Koninklijke KentalisSint-Michielsgestel (NB)
KBA NW West – Amstelveen
KOLOM – Amsterdam

Kopwerk Den Helder (5-10)
MeerPrimair – Haarlemmermeer
Meerwerf – Den Helder (5-10)
Montessorischool Landsmeer (Espritscholen) – Amsterdam
Montessori Vereniging Haarlemmermeer – Haarlemmermeer
MOP – Purmerend (5-10)
Onderwijsgroep Amstelland – Amstelveen (5-10)
OOadA – Amsterdam (5-10)

Openbaar Onderwijs Present – Stede Broec
Openluchtscholen – Amsterdam
OPO IJmond – Velsen
OPSO en SPOOR – Purmerend (5-10)
ORION – Amsterdam

PI-school Professor Waterink – Amstelveen
Peetersschool – Amsterdam

PENTA – Hoorn (5-10 en vervolg)
Ronduit Onderwijs – Alkmaar (5-10 en vervolg)
SaKS – Alkmaar (5-10)
Salomo Zuid-Kennemerland – Haarlem (5-10)
Sarkon – Den Helder
SEIN – Haarlemmermeer
Sirius – Amsterdam
SKO de Kwakel – Uithoorn (5-10)
SKO De Streek – Stede Broec
SKOV – Edam/Volendam
SKO West-Friesland – Medemblik (5-10)
SOPOH – Haarlemmermeer
Spaarnesant – Haarlem (5-10)
STABO Hoorn – Hoorn
STAIJ – Amsterdam (5-10 en vervolg)
Stichting AtlantVelsen (5-10)
Stichting De Blauwe Loper – Heerhugowaard (5-10)
Stichting ´De Nieuwe Kring´ – Diemen (5-10)
Stichting Elan – Hilversum
Stichting Flore – Heerhugowaard (vervolg) (5-10)
Stichting Jong Leren – Heemstede (5-10 en vervolg)
Stichting KBO Haarlem-Schoten – Haarlem
Stichting OOP – Diemen
Stichting Proceon – Hilversum (5-10)
Stichting RK Onderwijs Huizen – Huizen
Stichting RK Onderwijs Naarden – Gooise Meren
Stichting Samenwerkingsscholen Kop van NH – Schagen (5-10)
Stichting Schooltij Texel (5-10)
Stichting Sint Bavo – Haarlem (5-10)
Stichting Tabijn – Heemskerk (5-10)
Stichting Talent – Hoorn (5-10)
Stichting Viertaal – Amsterdam
Stichting Vrije Scholen Ithaka – Haarlem
STOPOZ – Bloemendaal
Stichting Westelijke Tuinsteden – Amsterdam

Surplus Schagen (5-10)
SWS (Samenwerkingsscholen)Den Helder
SWTO – Amsterdam
Talent Primair – Huizen
VCBO Instituut Schreuder – Amsterdam
Willemspark – Amsterdam
ZaanPrimair – Zaanstad (5-10)

Zuid-Holland

Acis – Binnenmaas (5-10 en vervolg)
Aloysius Stichting – Noord en Zuid-Holland, Limburg, Gelderland
CBS Joris de Witte – Oegstgeest
De Groeiling – Gouda (UT) (5-10)
De Haagse Scholen – Den Haag (5-10)
Dordtse Schoolvereniging – Dordrecht (5-10)
GPOWN – Alphen aan den Rijn
Haagsche Schoolvereeniging – Den Haag (5-10)
Herman Broerenstichting – Delft
ISNO Yunus Emre Den Haag – Den Haag
Jenaplanschool Gorkum – Gorinchem

Kind en Onderwijs – Rotterdam (vervolg 1) (vervolg 2)
Koninklijke KentalisSint-Michielsgestel (NB)
Laurentius Stichting – Delft (5-10)
Leo Kanner Onderwijsgroep – Leiderdorp (5-10)

Lucas Onderwijs – Den Haag (5-10)
MZH – Alphen aan den Rijn
O2A5 – Giessenlanden (vervolg) (5-10)
Obodb – Noordwijk (5-10)
OBSG Leiderdorp – Leiderdorp
Octant – Pijnacker/Nootdorp (5-10)
Onderwijsgroep PRIMOvpr – Voorne-Putten en regio (5-10)
OPO –  Albrandswaard
OPOD – Dordrecht (5-10)
OPOO – Oegstgeest
OPOPSPapendrecht (5-10)
OPOZ – Zoetermeer (5-10)
OZHW Onderwijsgroep Zuid-Hollandse Waarden – Barendrecht (5-10)
Panta Rhei – Leidschendam-Voorburg
PCBO Rijnsburg – Katwijk
PCPO – Barendrecht-Ridderkerk
PCPO De Vier Windstreken – Gouda
PCPO TriVia – Zederik (5-10)
PCPO Westland  – Westland (5-10)
PCSV – Voorschoten (5-10)

PIT-ko– Zwijndrecht
Prokind Scholengroep – Nissewaard (5-10)
PROO – Leiden (5-10)
Responz – Den Haag (5-10)
RVKO – Rotterdam (5-10)
Samenwerkende Vrije Scholen Zuid-Holland – Rotterdam
Samenwerkingsscholen VPR – Nissewaard (5-10)
Samenwerkingsverband Kindkracht – Voorne-Putten, Maassluis en Rozenburg
Scholengroep Holland (SGH) – Zuidplas (Nieuwerkerk aan den IJssel)
SCO Delft – Delft (5-10)

SCOH – Den Haag (5-10)
SCOL – Leiden (5-10)
SCOPE Scholengroep – Alphen aan den Rijn
SIKO – Schiedam (5-10)
SIMON – Midden en Oost Nederland
SIPOR – Rotterdam (5-10 en vervolg)
SKOBA St. Katholiek Onderwijs Bernardus Alfrink – Dordrecht (5-10)
Sophia Stichting/PCPO  – Voorhout
SOPORA/SKBA/Morgenwijzer – Alphen aan den Rijn (5-10)
SOOW – Westland (5-10)

SPCOHS – Rotterdam (5-10)
SPON – Papendrecht (vervolg en 5-10)
SPO WIJ de Venen – Alphen aan de Rijn (5-10)
SSBA – Kaag en Braassem
Stichting BOOR – Rotterdam (5-10 en vervolg)
Stichting Floréo – Maassluis (5-10)
Stichting H3O – Dordrecht (5-10)
Stichting Hindoe Onderwijs Nederland – Den Haag
Stichting Horizon – Rotterdam
Stichting Katholiek Onderwijs Pijnacker (SKOP) – Pijnacker
Stichting Librijn – Rijswijk en Delft (5-10)
Stichting LOGOS – Leerdam (vervolg)
Stichting OPOGO – Goeree-Overflakkee (5-10)
Stichting OVO – Gorinchem (vervolg) (5-10)
Stichting PCBO – Rotterdam (5-10)
Stichting PCPO – Capelle aan den IJssel en Krimpen aan den IJssel
Stichting Primo Schiedam – Vlaardingen (5-10)
Stichting Samenwerkingsscholen Voorne-Putten – Abbenbroek
Stichting UN1EK onderwijs – Vlaardingen (5-10)
Stichting Van Brienenoordschool – Rotterdam (5-10)

Stichting Vrije Scholen Ithaka – Haarlem (NH)
Stichting Wijzer in Onderwijs – Vlaardingen (5-10)
Stichting Yulius – Dordrecht (5-10)
Unicoz onderwijsgroep – Zoetermeer
VCO De Kring – Voorne-Putten, Maassluis en Rozenburg (5-10)
VCOPS (VCNOP + VCOS) – Sliedrecht/Papendrecht (5-10 en vervolg)
VCPO Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs – Nissewaard (5-10)
Vereniging Montessorischool Waalsdorp – Den Haag
VPCBO Albrandswaard – Albrandswaard
Vrije Scholen ZW Nederland – Den Haag (5-10)
WSKO – Westland (5-10)

Zeeland

ABS Middelburg – Middelburg
Archipel Scholen
– Vlissingen
Bestuur Montessorischool de Kraal – Tholen
Facetscholen – Goes
Lowys Porquinstichting – Bergen Op Zoom (NB)
Nobego  – Goes
Obase – Schouwen-Duiveland
OcTHO – Tholen
OG Perspecto – Terneuzen
Prisma – Goes
Probaz – Terneuzen
Radar – Schouwen-Duivenland
Stichting de Korre – Goes
Stichting Omnischolen – Goes
Stichting OPOGO – Goeree-Overflakkee
Stichting Respont – Vlissingen (5-10)
Stichting SOM – Bergen op Zoom (NB)
SKO Hulst – Hulst (5-10)
VBCO Bruinisse – Schouwen-Duiveland
VCPO Tholen – Tholen
Vlissingse Schoolvereniging – Vlissingen
VSZ Middelburg – Middelburg

Noord-Brabant

ABBO – Bergen op Zoom
ATO-Scholenkring – Den Bosch (5-10)
Bestuur Basisschool De Meent – Waalre (5-10)
Bestuur Mytylschool – Roosendaal
Biezonderwijs – Tilburg
BOOG – Goirle
Borgesiusstichting – Halderberge
De Eenbes – Geldrop-Mierlo (5-10)
Delta Onderwijs – Oosterhout
GOO voor opvang en onderwijs – Gemert-Bakel
Het Driespan – Etten-Leur
Het Groene Lint – Breda (5-10)
Initia – Dongen (5-10)
INOS – Breda
Jan Ligthartgroep – Tilburg (5-10)
Jenaplanschool De Pandelaar – Gemert-Bakel

JPAA (Jenaplanschool Antonius Abt) – Den Bosch
Koninklijke KentalisSint-Michielsgestel (NB)
KPO Roosendaal – Roosendaal
Lowys Porquinstichting – Bergen Op Zoom
Markant Onderwijs – Breda

Mozon – Weert (LB)
Onderwijsstichting Kempenkind – Eersel
Optimus – Cuijk (5-10)
PCO Boxmeer (De Peppel) – Boxmeer
PCPO – Midden Brabant
PlatOO – Helmond (5-10)
PRODAS – Asten
QliQ Primair Onderwijs – Helmond (5-10)
Salto – Eindhoven

SIPO – Breda
SIMON – Midden en Oost Nederland
SKBO – Oss
Skipos – Sint-Michielsgestel (5-10)
SKO Breukelen – Boxtel
SKO Ginneken – Breda (5-10)

SKOH – Haaren (5-10)
SKOPOS – Meierijstad
SKOR (Rijsbergen) – Zundert
SKOSO – Meierijstad (5-10)
SKOV Stichting Katholiek Onderwijs Vierlingsbeek – Boxmeer
SKOzoK – Veldhoven (5-10)
SKPO – Eindhoven
Skpoel-LeerSaam-PCO – Etten Leur (5-10)
SKPO Novum – Bernheze
SOOLVA (St. Openb.  Onderw.  Land van Altena) – Werkendam (5-10)
SPO Peelraam – Sint Anthonis
SPOZ – Zundert (5-10)
Stichting ABBO – Bergen op Zoom
Stichting Best Onderwijs – Best (5-10)
Stichting BOOM – Oisterwijk (5-10 en vervolg)
Stichting BRAVOO – Waalwijk (vervolg)
Stichting De Oude Vrijheid – Hilvarenbeek (5-10)
Stichting De Waarden – Moerdijk (vervolg) (5-10)
Stichting Filios Scholengroep – Oss (5-10)

Stichting HUB – Den Bosch (5-10)
Stichting Leerrijk! – Waalwijk
Stichting Leijestroom – Vught (5-10 en vervolg)
Stichting Nutsscholen – Breda
Stichting Nuwelijn – Gilze en Rijen
Stichting OBO – West-Brabant
Stichting OBS – Helmond (5-10, vervolg1 en vervolg2)
Stichting OOG – Meierijstad
Stichting Opmaat – Tilburg (5-10)
Stichting Pallas – Uden (5-10)
Stichting Scala – Heusden
Stichting Scholen Parochie Heilige Bernadette – Helmond (5-10)
Stichting Signum – Den Bosch
Stichting Sint Christoffel – Boxtel (5-10)
Stichting SOM – Bergen op Zoom

Stichting Signum – Den Bosch (5-10)
Stichting Uniek – Geertruidenberg
Stichting Willem van Oranje – Waalwijk
Stroomm – Maasdriel (GL) (5-10)
Tangent – Tilburg (5-10)
VCNS d’Uylenborg – Woudrichem (5-10)
VitusZuid – Eindhoven (5-10)

VPCO De Stroming – Werkendam
Vrije School De Regenboog – Eindhoven
Xpect Primair – Tilburg (5-10)

Limburg

AKKOORD-PO – Venlo
Bestuur Herman Broerenschool – Roermond (5-10)

Dynamiek Scholengroep – Horst
Eduquaat – Weert (5-10)
Innovo – Heerlen (vervolg en 5-10)
Kerobei – Venlo
Kindante – Sittard-Geleen (5-10)
Kom Leren – Maastricht (5-10)
Lijn83 –  Bergen, Gennep en Mook/Middelaar (5-10)
Meerderweert – Weert
MosaLira– Maastricht (5-10)
Movare – Kerkrade (vervolg en 5-10)
Mozon – Weert
Obs Mesch – Eijsden-Margraten
Prisma-SPO – Peel en Maas
SKO Maasdal  – Maasgouw
SPO – Venray
SPOLT – Leudal
Stichting Adelante Onderwijs – Valkenburg aan de Geul
Stichting SMART (ElHabib) – Maastricht
Stichting Swalm en Roer – Roermond (5-10)
Stichting Triade – Sittard-Geleen (vervolg)
Vereniging Suringar – Maastricht
VitusZuid – Eindhoven (NB) (5-10)

Onderwijsgerelateerde Organisaties

Lokaal FNV Salland – Raalte (OV)
Prisma Drenthe – AA en Hunze (DR)
Samenwerkingsverband Sine Limite – Deventer (OV)
Siméa – Utrecht (UT)
Stichting Onderstroom – Den Helder (NH)
Stichting PAS
– Arnhem (GL)
Stichting van het Onderwijs (NOG) – Den Haag (ZH)
SWV Kindkracht – Voorne Putten en Rozenburg (ZH)
Verus (Vereniging voor Katholiek en Christelijk Onderwijs) – Woerden (UT)
WSK Kleuteronderwijs – Bergeijk – (NB)