Schoolbesturen

Deze schoolbesturen steunen POinactie:

 

Besturen die hun steun via hun website en/of d.m.v. een brief of mail aan medewerkers hebben betuigd, hebben een link naar die steunbetuiging. Klik hier om een dergelijke verklaring naar ons te mailen.

Friesland

BMS – Leeuwarden
Stichting Odyssee – Sudwest-Fryslan
Gearhing – Sudwest-Fryslan
Holding Ambion-Primus-De Basis – Heerenveen
Stichting Noventa – Achtkarspelen
Proloog – Leeuwarden
Palludara – Sudwest-Fryslan

Groningen

VCOG – Groningen
OPRON – Veendam
Scholengroep Perspectief – Stadskanaal
Openbaar Onderwijs Scholengroep Vlagtwedde (O2SV) – Sellingen
OOG – Groningen
VCO Midden en Oost Groningen – Pekela
OPOS – Slochteren
SOOOG  – Oldambt

Drenthe

Plateau – Assen
PCBOMeppel – Meppel
Stichting Wolderwijs – de Wolden
Stichting Promes – Meppel
Openbaar Onderwijs Emmen – Emmen
VCPOZD- Meppel (Zuidwest Drenthe)
PricoH – Hoogeveen
Kits Primair – Midden Drenthe
COG Drenthe – Assen
OPO Noordenveld – Noordenveld
Talent Westerveld – Westerveld

Overijssel

OPOA – Almelo
SCPO Vechtdal – Ommen
Vivente groep – Zwolle
SKOE – Enschede
PCO Noord Twente Almelo
Stichting Op Kop – Steenwijkerland
Stichting Komt (Stichting Katholiek Onderwijs Midden-Twente) – Borne
PCPO Chrono Scholen – Hardenberg
Consent – Enschede
SIMON – Midden en Oost Nederland
VPCO Hasselt – Zwartewaterland
MijnPlein – Raalte
Stichting Konot  – Oldenzaal
Marcant-BSV – Borne
De Mare – Raalte
stichting OOZ – Zwolle

Flevoland

SKO Flevoland en Veluwe – Lelystad
Stichting Prisma – Almere
ASG – Almere (vervolg)
Stichting SchOOL – Lelystad

Gelderland

SPO de Liemers – Zevenaar
CNS – Ede
Paraat Scholen: Lima en Reflexis – Oude IJsselstreek
DeBasisFluvius – Arnhem
SKO Flevoland en Veluwe – Lelystad (FL)
Leerplein055 – Apeldoorn
SIMON – Midden en Oost Nederland
IJsselgraaf – Bronckhorst
De Onderwijsspecialisten – Arnhem
Basisburen – Buren
Archipel Primair – Zutphen
SPOM Maas en Waal – Druten
Stichting Oeverwal – Beuningen
VPCPO de Akker – Oldebroek
Stg STROOMM Stichting Regionaal Openbaar Onderwijs Maas en Meierij – Maasdriel
SKPCPO DELTA – Arnhem
SCO R’ijssel – Duiven-Groessen-Loo-Westervoort
PCO Gelderse Vallei – Barneveld
Proominent– Ede
SBO Sam – Doetinchem
SKOVV – Ede
VPCO De Viermaster – Ederveen
ProCon  – Epe
VSISGG Meidoornschool – Oldebroek
Scholengroep Veluwezoom – Rheden
Kans en Kleur – Wijchen

Utrecht

Wereldkidz – Zeist
SPO – Utrecht
Meerkring – Amersfoort
Eem-Vallei Educatief – Amersfoort
Stichting Delta De Bilt – de Bilt
ROBIJN – Nieuwegein
Monton- Amersfoort
Voila – Leusden
Stichting voor KPOA e.o. – Amersfoort
SIMON – Midden en Oost Nederland
KSU – Utrecht
Fluenta –  Nieuwegein

Noord-Holland

SOPOH – Haarlemmermeer
SKOV – Edam/Volendam
Agora – Zaanstreek
Alle besturen aangesloten bij het BBO – Amsterdam (klik hier)
MeerPrimair – Haarlemmermeer
Stichting Jong Leren – Heemstede
Stichting Flore – Heerhugowaard (vervolg)
ZaanPrimair – Zaanstad
ISOB – Castricum
Amstelwijs – Amstelveen
ICBO – Uithoorn
Ronduit Onderwijs – Alkmaar
Stichting Talent – Hoorn
stichting Sint Bavo – Haarlem
PENTA – Hoorn
Spaarnesant – Haarlem
Salomo Zuid-Kennemerland – Haarlem

Zuid-Holland

Stichting BOOR – Rotterdam
PIT – Zwijndrecht
De Haagse Scholen – Den Haag
OZHW Onderwijsgroep Zuid-Hollandse Waarden – Barendrecht
Stichting Wijzer – Vlaardingen
Stichting Librijn – Rijswijk en Delft
Aloysius Stichting – Noord en Zuid-Holland, Limburg, Gelderland
Lucas Onderwijs – Den Haag
Stichting PCBO – Rotterdam
Onderwijsgroep PRIMOvpr – Voorne-Putten en regio
VCO De Kring – Voorne-Putten, Maassluis en Rozenburg
Stichting Floréo – Maassluis
Prokind Scholengroep – Spijkenisse
VCPO Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs – Spijkenisse
Stichting Samenwerkingsscholen Voorne-Putten – Abbenbroek
Stichting Horizon – Rotterdam
RVKO – Rotterdam
GPOWN – Alphen aan den Rijn
Samenwerkingsverband Kindkracht – Voorne-Putten, Maassluis en Rozenburg
PRIMO – Schiedam
SCOH – Den Haag
Scholengroep Holland – Nieuwerkerk aan den IJssel
Obodb – Noordwijk
Laurentius Stichting – Delft
SKOBA Stichting Katholiek Onderwijs Bernardus Alfrink – Dordrecht
Sophia Stichting/PCPO  – Voorhout
Stichting PCPO – Capelle aan den IJssel en Krimpen aan den IJssel
PCPO – Barendrecht-Ridderkerk
Panta Rhei – Leidschendam-Voorburg
Kind en Onderwijs – Rotterdam (vervolg 1) (vervolg 2)
Stichting Katholiek Onderwijs Pijnacker (SKOP) – Pijnacker
Unicoz onderwijsgroep – Zoetermeer
SIMON – Midden en Oost Nederland
SIPOR – Rotterdam
OPOPS – Papendrecht
stichting UN1EK onderwijs – Vlaardingen
OPO –  Albrandswaard
PROO – leiden
Octant – Pijnacker/Nootdorp
MZH – alphen aan den Rijn
Haagsche Schoolvereeniging – Den Haag
De Groeiling – Gouda
SPCOHS – Rotterdam

Zeeland

Prisma – Goes

Noord-Brabant

PCPO – Midden Brabant
Bestuur Mytylschool – Roosendaal
Stichting OBO – West-Brabant
Skpoel-LeerSaam-PCO – Etten Leur
SKBO – Oss
Stichting Nutsscholen – Breda
QliQ Primair Onderwijs – Helmond
Stichting OBS – Helmond
Optimus – Cuijk
Biezonderwijs – Tilburg
INOS – Breda
Het Groene Lint – Breda
SIPO – Breda
SKO Ginneken – Breda
Markant Onderwijs – Breda
SKPO – Eindhoven
PRODAS – Asten
Initia – Dongen
PlatOO – Helmond
Delta Onderwijs – Oosterhout
SKOH – Haaren
Stichting Nuwelijn – Gilze en Rijen
Stichting Uniek – Geertruidenberg
SKOV Stichting Katholiek Onderwijs Vierlingsbeek – Boxmeer
Stichting OOG – Meierijstad
Het Driespan – Etten-Leur
SIMON – Midden en Oost Nederland
Stichting De Oude Vrijheid – Hilvarenbeek
Stichting Leijestroom – Vught
Borgesiusstichting – Halderberge
Xpect Primair – Tilburg

Limburg

Movare – Kerkrade
Stichting Swalm en Roer – Roermond
Bestuur Herman Broerenschool – Roermond
SPO – Venray
MosaLira– Maastricht
Lijn83 –  Bergen, Gennep en Mook/Middelaar
Dynamiek Scholengroep – Horst
SPOLT – Leudal
Kindante – Sittard
Kom Leren – Maastricht
Innovo – Heerlen
Kerobei – Venlo
SKO Maasdal  – Maasgouw
Stichting Adelante Onderwijs – Valkenburg aan de Geul